O nás

Vítáme vás na stránkách firmy DEA Motor s.r.o.

Zabýváme se dovozem, servisem, prodejem automobilů a náhradních dílů především značky PEUGEOT. Mezi další značky, které dovážíme na přání zákazníků patří CITROEN, VW, RENAULT, AUDI, ŠKODA, SEAT. Našim zákazníkům dále nabízíme tónování autoskel formou pokovení a opatřené homologací pro ČR a Německo, výměnu čelního skla na všechny automobily, elektronické zabezpečení od firmy JABLOTRON a mechanické zabezpečení od firmy DEFEND-LOCK. Na přání zákazníka je možná dodatečná montáž centrálního zamykání, elektrického stahování oken a dálkové ovládání. Samozřejmostí je montáž autorádia jak dodaného zákazníkem, tak z naší nabídky od firmy KENWOOD. Informujte se na naše ceny!

Dlouholetá praxe potvrzuje, že základní metodou zabezpečení vozu stále zůstává i přes všechny vymoženosti elektroniky dobře a pevně mechanicky zamčený vůz. To si uvědomují i pojišťovny, které poskytují při zabezpečení automobilu mechanickým zámkem řazení slevu na pojistném 5-20 %.

Návratnost investice se tak pohybuje od 2,4 do 4 let. Mechanické zabezpečení Defend Lock je superstar mezi zámky řadicí páky - splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost. Je masivně a pevně spojen s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku. Obsluha zámků Defend Lock je velice snadná, neboť je lze zamknout pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky. K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profilem.